Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korrigjimi i kufijve, Thaçi: Propagandë e paskrupullt e opozitës kundër aleatëve ndërkombëtarë

Korrigjimi i kufijve, Thaçi: Propagandë e paskrupullt e opozitës kundër aleatëve ndërkombëtarë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka sulmuar ashpër opozitën duke u shprehur se po vendosin në pikëpyetje përkrahjen e SHBA-së dhe aleatëve kryesorë. ...

Lajmet e fundit