Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korridori 10

KORRIDORI 10/ Beograd- Shkup për 3 orë, Vuçiç dhe Zaev hapin autostradën  

Që prej mbrëmjes së djeshme distanca mes Beogradit dhe Shkupit do të jetë vetëm 3 orë. Dje është inauguruar përfundimi i autostrdës së korridorit...

Lajmet e fundit