Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korpusi

Referendum për parkun te Liqeni, parkingjet nëntokësore dhe ndërtimet te Korpusi, ja pyetjet për qytetarët

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të vendosë në datën 21 mars mbi kërkesën për zhvillimin e tre referendumeve vendore. Shoqëria civile i ka kërkuar...

Lajmet e fundit