Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korporata

Ja katër investitorët gjigantë që i kemi përzënë nga Shqipëria (Foto)

Dy kompani lidere të hotelerisë, një gjigand i resorteve turistike dhe një korporatë amerikane shumëkombëshe janë përzënë nga Shqipëria gjatë viteve të fundit për...

Lajmet e fundit