Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koroskop

Në ‘luftë’ me Covid-19, Manastirliu publikon foton e infermieres me pacientin brenda infektivit: Heronj të palodhur në misionin për të shpëtuar jetë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një foto të një infermiereje në spitalin Infektiv bashkë me një pacient të shtruar që po merr...

SHIFRAT/ Mbi 10 mijë vdekje nga koronavirusi në të gjithë botën, mbi 88 mijë të shëruar

Koronavirusi vazhdon të përhapet në të gjithë botën, ndërsa numri i viktimave i ka kaluar 10 mijë, nga rreth 246 mijë raste që janë...

Zbuloni çfarë thotë horoskopi i indianëve të Amerikës për personalitetin tuaj

Astrologjia e Indianëve të Amerikës njihet për aftësitë e thella dhe përfaqësuese e cila daton rreth 5000 vite më parë. Shenjat...

Lajmet e fundit