Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koronavisur

Bamirësi në kohë pandemie, projekti muzikor bën bashkë Rita Orën dhe Dua Lipën

BBC Radio 1 ka njoftuar një projekt muzikor bamirësie për të mbledhur para për fondin lëhtësues për pasojat e koronavirusit, projekt i cili do...

Lajmet e fundit