Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

koroanvirus

Nuk dorëzohet Dhimitër Kraja, pas rikuperimit nga Covid-19, rikthehet në spitalin Infektiv në shërbim të pacientëve

Mjeku i njohur Dhimitër Kraja, i cili u infektua pasi ishte rikthyer nga pensioni për të shërbyer krah kolegëve të tij te Infektivi, bëhet...

‘Rrisni numrin e testeve’, Rama i ‘përvishet’ PD: S’mund të japë mend as për tabelën e shumëzimit, jo më për strategjinë e testimit! Dëgjoni...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj sulmeve të opozitës  lidhur me rritjen e numrit të testimeve për Covid-19.   Rama ka...

Pas Ramës me ministrat, Covid-19 i ‘heq’ gjysmën e pagës gjithë grupit të PS

Pas kryeministrit Edi Rama, zv.kryeministrit Erion Braçe dhe ministrave, i gjithë grupi parlamentar i PS do të kontribuojë për të ndihmuar në përballimin e...

Pas mjekut Koraqi, tre kryeinfermierë të Spitalit Infektiv pozitiv me koronavirus (36 NË TOTAL)

Rritet numri i personelit mjekësor të infektuar me koronavirus në vendin tonë. Mësohet se kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 edhe tre...

Pas revoltës së tregtarëve, rihapet tregu i fruta perimeve në Durrës: Si do zhvillohet puna

Tregu i fruta perimeve që u mbyll ditën e djeshme në Durrës do të fillojë të funksionojë sërish kjo pasi tregtarët u ngritën në...

Pas grevës përballen me urinë në karantinë, naftëtarët e Ballshit: Pa asnjë mbështetje! Kemi humbur të drejtën e asistencës sociale

Naftëtarët e Ballshit janë ndër më të prekurit nga kriza që solli Covid-19 të cilët tashmë po përballen me urinë. Tani shumë prej tyre...

‘Lali qenke kërcimtar i paparë’/ Veliaj publikon videon, shikoni çfarë i ndodh djalit që kërcen në mes të sheshit ‘Skënderbej’ pas orës 10

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar një video të një qytetari që kërkcen në mes të sheshit “Skënderbej” në Tiranë pasi...

Lajmet e fundit