Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koridhalo

Burgu famëkeq i Koridhalosë, vdes brenda hekurave një tjetër i dënuar

Një tjetër i dënuar në burgun e Korydallos ka humbur jetën. Gazetari Shpëtim Zinxhiria bën me dije se autoritetet shtetërore...

U gjet dje i vdekur në Koridhalo, zbardhet e kaluara e errët e 41-vjeçarit shqiptar: Vrau burrin e kushërirës

Shqiptari i gjetur i varur dje në burgun Koridhalosë kishte kryer një krim të rëndë. Sipas mediave helene, 41-vjeçari përfundoi pas...

Burgjet e Greqisë kthehen në ‘varreza’, gjendet i vdekur një shqiptar në Koridhalo

Një tjetër shqiptar i vdekur u gjet mbrëmjen e djeshme në Greqi. Mediat helene raportojnë se një 40-vjeçar është gjetur i...

Vrasja e avokatit grek, dy të akuzuarit ia hedhin fajin Albert BAKOS

Dy të akuzuarit për vrasjen e avokatit grek Michalis Zafiropoulos në banesën e tij 2 vitë marë Klodian Lekocaj dhe Dulçe Oldi u shfajësuan...

U gjet i pajetë në burgun e Koridhalos, dalin DETAJE nga vdekja e mistershme e shqiptarit

Dalin detaje të reja nga vdekja e të shqiptarit Bandiol Tusha në burgun e sigurisë së lartë në Koridhalo të Greqisë. ...

Terror në burgun grek të Koridhalos, masakrohet me thikë një tjetër shqiptar

Nuk kanë të sosur episodet e dhunës në burgun famëkeq grek të Koridhalos. Një tjetër shqiptar është sulmuar dhe masakruar me...

Masakrimi me thika i shqiptarit në burg, reagon Ministria Greke: Imazhet nuk duhet të publikoheshin

Ministria e Drejtësisë në Greqi ka reaguar lidhur me videon e publikuar nga mediat greke, ku tregohej momenti i vrasjes së të burgosurit shqiptar,...

U gjet i vdekur në burgun grek, identifikohet 33-vjeçari shqiptar (Emri)

Një tjetër shqiptar u gjet i vdekur në burgun e sigurisë së lartë në Koridhalo të Greqisë. Bëhet fjalë për shqiptarin...

MISTERI/ Arratisja e dy vëllezërve shqiptarë nga BURGU GREK, atë natë u ‘SËMURËN’ 18 ROJE (Detaje)

Mbulohet me mister arratisja e dy vëllezërve shqiptarë nga një burg i sigurisë së lartë në Greqi. Elvis Pepa dhe Leonard...

Lajmet e fundit