Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korida tabaku

Tabaku bën DENONCIMIN në emision: Shkova për xhirime te inceneratori në Elbasan dhe 5 makina mafioze më vinin rrotull

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka bërë një deklaratë të fortë live në ‘Open’ teksa fliste për inceneratorin e Elbasanit. Tabaku...

Raporti i Moody’s për ekonominë shqiptare, Tabaku: FMN dhe OECD flasin për kalbëzim të qeverisë nga korrupsioni, vetëm vjedhin dhe gënjejnë

Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me raportin e Moody's për vlerësimin e ekonomisë shqiptare.   Tabaku thotë...

Lajmet e fundit