Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

korfuz

Shqiptari kapet me rreth 12 kg marijuanë në Korfuz, ja çfarë gjeti policia në banesën e tij

Një sasi e konsiderueshme droge është kapur mëngjesin e sotën në brigjet e Korfuzit. Mësohet se rreth 11kg e 829 gramë marijuanë është gjetur...

Meta pret në Presidencë kryetaren e Bashkisë së Korfuzit, çfarë u diskutua

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryetaren e Bashkisë së Korfuzit, Merope Hydraiou. Përmes një postimi në “Facebook”, Meta bën...

Zjarr në Korfuz, alarmohen pushuesit

Greqia nuk po gjen qetësi nga zjarret. Një vatër që mund të konsiderohet serioze dhe e rrezikshme nëse nuk fiket në kohë me helikopterë...

Lajm i mirë: Nisin udhëtimet me traget nga Korfuzi drejt Sarandës

Lajm i mirë për të gjithë turistët shqiptarë dhe ata të huaj që preferojnë brigjet tona për të pushuar në sezonin e verës. Ditën...

Lajm i MIRË: Pas një vit e gjysmë pezullim, nis lundrimi i trageteve nga Saranda drejt Korfuzit (Data për udhëtimin e parë)

Pas afro 1 viti e gjysmë është hapur me kapacitet të plotë lundrimi i trageteve për udhëtarët nga Porti i Sarandës drejt Portit të...

320 kg drogë që vinin nga Shqipëria kapen në Korfuz, arrestohet 62-vjeçari

Një 62-vjeçar grek u arrestua në Korfuz, pasi u kap me 320 kilogram hashash. Ai u vu në pranga mesnatën e...

Korfuz, ishte duke pirë qumësht, foshnja 4 muajsh gjendet i vdekur në krevat, nëna tenton të hidhet nga ballkoni…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Korfuzit, ku një foshnje 4 muajshe është gjendur e vdekur nga nëna, e cila më...

Përdhunoi 14-vjeçaren britanike, arrestohet i riu shqiptar në Korfuz

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke. Mësohet se shqiptari ka rënë në pranga, pasi dyshohet se ka përdhunuar një...

E vrau i ati në Greqi, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Përcillet për në banesën e fundit trupi i 28-vjeccares Anxhelina Petro e cila u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro disa ditë...

E vrau i ati në Greqi, mbërrin nesër në atdhe trupi i pajetë i Anxhelës

Trupi i pajetë i 28-vjeçares Anxhela Petro do të mbërrijë nesër në qytetin e Beratit. Lajmin e bëjnë me dije mediat...

Lajmet e fundit