Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Koretë vendosin PAQE, firmoset MARRËVESHJA e madhe

Koretë vendosin PAQE, firmoset MARRËVESHJA e madhe

Krerët e Koreve të Jugut dhe Veriut janë takuar ditën e sotme për herë të parë për të bërë me dije vendosjen e paqes...

Lajmet e fundit