Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korenti

E zë korenti, vdes gruaja në Durrës (EMRI)

Një 50 vjeçare nga Durrësi ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin. Burime nga policia bëjnë me...

Peshkatari ra në kontakt me korentin dhe ndërroi jetë, policia jep DETAJET

Foto ilustruese Një 32-vjeçar humbi jetën në Lezhë, teksa po peshkonte dhe ra në kontakt me energjinë elektrike. Burime nga policia bëjnë me dije...

Lajmet e fundit