Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

korent

14 vjeçarin e zë korenti në Vaun e Dejës dhe ndërron jetë

Një djalë 14 vjeç ka ndërruar jetë në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, shkruan neësbomb.al....

OSHEE shkon në shtëpinë që vidhte korent në Shkodër, zbulon pajisje për kriptomonedha dhe njofton Policinë (FOTO)

Grupim i OSHEE në Shkodër ka zbuluar një shtëpi që vidhte energji elektrike dhe brenda saj ka konstatuar të lidhura 12 pajisje për prodhimin...

Në gjendje të rëndë psikologjike, i moshuari i jep fund jetës me rrymë elektrike

Një 70-vjeçar në Vlorë ka gjetur vdekjen pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Sipas njoftimit të policisë shtetasi Dh.H  dyshohet se në gjendje...

E zuri korenti te telat e bashkisë, humb jetën në spitalin e Beratit fëmija 4 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Një fëmijë 4 vjeçar ka ndërruar jetë në spital pasi ka rënë në...

Tragjike në Pogradec, bie në kontakt me korentin, vdes 68-vjeçari

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Pogradec, ku një 68-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin. Viktima...

Bie korenti në pishinën e resortit në Turqi, të paktën 5 të vdekur

Tre fëmijë janë mes pesë viktimave që kanë humbur jetën si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike në pishinën e një resorti në Turqi....

Tjetër dëshmi tronditëse: Në Jetimore na fusnin duart në korent, i kam ende shenjat në kokë

Dëshmi të reja që dalin çdo ditë për dhunën që është ushtruar ndër vite në Shtëpinë e Fëmijës në Shkodër, janë përtej çdo imagjinate...

Lajmet e fundit