Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korean

Takimi historik, televizioni shtetëror i Koresë së Veriut nuk transmetoi shtrëngimin e duarve të Trump dhe Kim Jong Un, në vend të tij u...

Televizioni shtetëror i Koresë së Veriut KCTV filloi në kohën e zakonshme transmetimin e  ajmeve (06:00 lokale), por nuk tregoi pamjet nga takimi Kim Jong...

Lajmet e fundit