Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kore e jugut

Koreanët të tmerruar nga COVID-19, sterilizojnë paratë në mikrovalë dhe lavatriçe

Qytetarët e Koresë së Jugut janë të tmerruar nga COVID-19, aq sa kanë vendosur të sterilizojnë edhe paratë duke përdorur metoda të ndryshme, duke...

Lajmet e fundit