Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kordon policor

Vijojnë tensionet para parlamentit, protestuesit tentojnë të çajnë kordonin policor

Vijojnë tensionet mes protestuesve dhe policisë para parlamentit. Protestuesit kanë tentuar të çajnë kordonin policor për të hyrë në parlament ku...

Lajmet e fundit