Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

KorçëKapshticë

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, përplaset autobusi me ‘Range Roverin’

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Kapshticë. Një makinë tip “Range Rover” dhe autobusi që bënte linjën...

Lajmet e fundit