Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

korce

Hapi kanalin ngjitur me kalçeton, pronari dhunon punëtorin

Një 48 ­vjeçar i cili po punonte për mirëmbajtjen e rrugës është qëlluar me sende të forta nga pronari i një kalçetoje duke i...

Kush është Orest Malushi, kryetari i PS që qëlloi me armë militantin e PD

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e së premtes ku Drejtori i Ujësjellësit të Ersekës, njëkohësisht, kryetar i PS në këtë qytet, Ores Malushi...

Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur rëndë

Një sherr me thika një një lokal të fshatiti Vreshtas në Korçë ka përfunduar me një person të plagosur rëndë. Mësohet se...

Batuta e Ramës për “pjeshkën”, ngacmon Ylli Pangon: Ja u bëkeni 10, 15…së bashku me to

“Në Korçë nuk ka vetëm kërnacka por edhe pjeshkë”, kjo ishte batuta e kryeministrit Rama gjatë vizitës që bëri në Korçë që ka ngacmuar...

I pakënaquri ndaj Ramës pyetje “provokuese” Blushit në Korçë (Video)

Ilir Vrenozi është bërë i njohur për videot e shpërndara në rrjetet sociale ku ai kritikon ashpër kryeministrin Edi Rama. I pakënaquri i Ramës...

Rama në Korçë: Qyteti që dëshmon realizimin e vizionit tonë

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Korçë për anëtarësimet e reja në Partinë Socialiste. Rama theksoi se Korça dëshmon për realizimin e vizionit...

Edi Rama dhe Ben Blushi përplasen sot në Korçë, pse po shkojnë dhe kë do takojnë

Edi Rama dhe Ben Blushi përplasen sot në Korçë. Të dy kundërshtarët brenda Partisë Socialiste do të jenë në qytetin Juglindor në takim me...

Lajmet e fundit