Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

korce

Smart-i humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset rëndë shoferja në Korçë

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr. 1, Korçë. Paraparkisht mësohet se një shtetase, duke mjetin...

Ndërroi jetë pasi doli nga spitali, mjeku i Korçës: 51 vjeçarja erdhi me dhimbje gjoksi, nuk i kam bërë asnjë injeksion

Albana Saliçe, 51 vjeçe ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Korçë në rrethana të paqarta, shkruan newsbomb.al. Sipas familjarëve, konkretisht burrit, ajo ka...

E rëndë në Korçë, gruaja humb jetën pas mjekimit në spital, familjarët akuzojnë doktorët

Një 51-vjeçare në Korçë ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në rrethana të paqarta. Bëhet me dije se ka humbur jetën 51-vjeçarja, Albana Saliçe. Saliçe...

Aksident në Korçë, përplasen dy mjete, ambulanca përfundon përmbys në rrugë

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Korçë, ku janë përplasur dy mjete. Bëhet me dije se një makinë është përplasur me një ambulancë,...

Ngjarja e rëndë në Korçë, 40-vjeçarja në gjendje të rënduar shëndetësore transferohet në spitalin e psikiatrisë në Elbasan

Është rënduar gjendja psikologjike e 40-vjeçaes nga Korça, e cila akuzohet se ka future në valixhe fëmijën e porsalindur që u gjet i pajetë. Bëhet...

E ndoqën “këmba-këmbës” për t’i marrë intervistë, Mentor Kikia: Kjo nuk është gazetari! Sikur t’i qepeshit kështu ministrave…

Gazetarët e Korçës insistuan të marrin një prononcim nga nëna e protagonistes së një ngjarjeje të rëndë që tronditi sot qytetin. Ata e ndoqën gruan...

Foshnja e pajetë në valixhe, mjekja neuro-psikiatre në Korçë: E ëma thotë që e ka lindur dikush tjetër, ka tre vite me probleme mendore

Mjekja neuro-psikiatre, Nikolina Dode ka folur në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar në Korçë, ku një fëmijë u gjet i pajetë në...

Ngjarja e rëndë në Korçë, Policia: Bashkëshorti u kthye nga Greqia dhe gjeti të pajetë fëmijën në shtëpi

Policia e Korçës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku një  grua ka lindur fëmijën dhe më pas e ka futur në...

Krim MAKABËR në Korçë, nëna lind fëmijën dhe e fut në valixhe, foshnja ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, ku një grua ka lindur fëmijën dhe më pas e ka futur në...

Operacioni anti-drogë në Korçë, arrestohet 22-vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)

Ka shkruar në 25 numri i të ndaluarve në kuadër të operacionit antidrogë “Knock down”, i cili është finalizuar para 10 ditësh në Korçë....

Lajmet e fundit