Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

korce pogradec

Përplasen “kokë më kokë” mjetet në aksin Korçë-Pogradec, plagoset njëri nga shoferët bashkë me djalin e tij të mitur

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetërn dhe për pasojë kanë mbetur...

Përplaset furgoni me “Benz-in” në Korçë, plagosen 6 persona

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një frugon dhe një mjet tjetër...

Aksident i rëndë në Korçë-Pogradec, raportohet për disa të plagosur

Disa persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak më parë në aksin Korçë-Pogradec. Raportohet...

Lajmet e fundit