Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korcari i famshem

Kërkesa e veçantë e Ilir Vrenozit për Flori Mumajesin: Më bëj një këngë për Edi Ramën

Fenomeni i rrjeteve sociale, Ilir Vrenozi shumë i famshëm qendrimet e tij të veçanta për çështje të ndryshme politike dhe të aktualitetit shoqëror, këtë...

Lajmet e fundit