Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korçari i famshëm bën gjestin emocionues, ushqen nënën e sëmurë në spital

Korçari i famshëm bën gjestin emocionues, ushqen nënën e sëmurë në spital

Ilir Vrenzoi njihet për videot interesante që shpesh poston në rrjetet sociale dhe jo rralë ato bëhen virale. Këtë herë korçari...

Lajmet e fundit