Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korcare

3 vite në kërkim, arrestohet në Tiranë ‘mashtruesja’ korçare (EMRI)

Policia e Tiranës  ka arrestuar një 39-vjeçare të shpallur në kërkim prej 3 vitesh, pasi është dënuar me 3.6 vite burg për veprën penale...

Trafikonin ikona kishtare, arrestohen 2 korçarë (EMRAT)

Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona dhe po heton në gjendje të lirë një tjetër për trafik të veprave të artit. ...

Lajmet e fundit