Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korca viti i ri

Korça e zbukuruar në çdo detaj për festat e fundvitit (Fotogaleri)

Qyteti i Korçës është veshur me drita shumëngjyrëshe këtë prag festash fundviti. Pazari i qytetit, pedonalja dhe Katedralja janë disa nga...

Lajmet e fundit