Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korça nuk gjen qetësi, 16 lëkundje tërmeti gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm

Korça nuk gjen qetësi, 16 lëkundje tërmeti gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm

Juglindja e vendit nuk po gjen qetësi. Instituti i Gjeoshkencave raporton për 16 lëkundje të tjera gjatë natës dhe mëngjesit të...

Lajmet e fundit