Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korça ndez dritat e fundvitit

MAGJIA e FESTAVE, Korça ndez dritat e fundvitit, qyteti gumëzhin më shumë natën, se ditën (ATMOSFERA)

Vetëm pak javë na ndajnë nga ardhja e vitit të ri dhe qyteti i bukur i Korçës është përfshirë në magjinë e festave. ...

Lajmet e fundit