Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korabi

Korabi kunder gjykimit, futbollisti i dibraneve shan me gishtin e mesit

Drejtuesit e klubit të Korabit, kanë shprehur haptas pakënaqësitë e tyre në lidhje me gjykimin e ndeshjeve. Më herët ata kanë...

Plas grushti në “Elbasan Arena”, drejtuesit e Korabit dhe Laçit përfshihen në sherr (Video)

Ndeshja mes Korbati dhe Laçit nuk është mbyllur në fushën e blertë, pasi ajo ka vazhduar edhe në ambientet jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, aty...

Skënderbeu mbetet me pasoja, ndaj Kukësit konfirmon “krizën” kundër të mëdhenjve

Pas humbjes kundër Tiranës 1 javë më parë në kryeqytet, Skënderbeu nuk ka mundur të rikthehet te fitorja në sfidën që sapo përfundoi në...

Skënderbeu dhe Tirana vulosin fitoret në minutat shtesë

Skënderbeu-Teuta është mbyllur me rezultat 1-0. Kampionët e Shqipërisë kanë arritur të marrin një fitore në fushën e tyre, duke shënuar në fund të...

FSHF pezullon me 1 vit futbollistin e Tiranës, Gentian Muçën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka marrë një vendim të ashpër kundër futbollistit të Tiranës, Gentian Muçës. 28 vjeçari...

Dhunë në Pogradec dhe Peshkopi, disa tifozë në gjendje kritike në spital

Përfundimi i ndeshjes me rezultatin 1-1 mes Pogradecit dhe Luftëtarit, që i mundësoi kalimin në Superligë skuadrës gjirokastrite, ka sjellë edhe tension mes lojtarëve...

Duka dhe De Biasi priten në Peshkopi me çifteli dhe karrige “të marra borxh”

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi kanë ndjekur sot nga afër ndeshjen mes Korabit dhe Erzenit në...

Lajmet e fundit