Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopshti

Merr flakë një kopsht privat në rrugën “Don Bosko” në Tiranë, zjarri nisi nga kuzhina

Një kopsht privat në rrugën "Don Bosko" në Tiranë ka marrë flakë. Mësohet se zjarri ka nisur nga kuzhina, ku ishte përfshirë nga flakët një...

Përqafohet me një luan 94 kile, momenti i pazakontë (VIDEO)

Disa nga ne e kanë të vështirë që të përqafojnë një mace por Dean Scheinder, një punonjës i kopshtit zoologjik në Afrikën e Jugut...

ALARMANTE në Kavajë, mbyllet kopshti dhe shkolla, fëmijët me infeksion në lëkurë

Një situatë alarmante raportohet në fshatin Luz i Vogël në Kavajë. Ishte ish-kryeministri Sali Berisha që publikoi fillimisht mesazhin e...

Rikonstruktohet ‘Kopshti 18’, Veliaj mes vogëlushëve: Jam shumë etuziast sot sepse dikur ky ka qenë…

Ky vit i ri arsimor i gjeti vogëlushët e Njësisë 2 me kopshtin e rikonstruktuar dhe me infrastrukturë moderne. Pas rikonstruksionit të çerdheve dhe...

Melania Trump një zonjë e vërtetë, mbjell kopshtin në Shtëpinë e Bardhë (FOTO-VIDEO)

Malenia Trump si një zonjë e vërtetë dhe punëtore ka mbjellë perime në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë. Por, përveç kësaj...

Gjykata merr vendimin, Anjeza Shabani dënohet me 2 vite burg

Ish-drejtoresha e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani është dënuar me burg nga gjykata për dhunën e ushtruar ndaj fëmijëve. Dy vite burg...

Nesër pushim në shkolla, por jo në kopshtet dhe çerdhet e Tiranës

Duke filluar nga nesër shkollat në të gjithë vendin do të jenë të mbyllura për shkak të motit të keq, por jo kopshtet dhe...

Zjarr i madh në një pallat në Tiranë, shkak dyshohet bomobola e gazit

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një apartament në zonën e Kopshtit Botanik në kryeqytet. Flakët janë shfaqur në katin e tretë të...

Rama reagon për dhunën në kopshtin “Diren”: Të mos çuditemi, nuk është hera e parë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për dhunën në kopshtin “Diren” që administratorja Anjeza Shabani ka ushtruar ndaj fëmijëve. Duke e konsideruar si...

Ngjarje e rëndë në Kopshtin Zoologjik në Tiranë, 2 vjeçarja kafshohet nga ujku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kopshtin Zoologjik të Tiranës, ku një vajzë 2 vjeçe ka rënë pre e sulmit...

Lajmet e fundit