Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kopshti zoologjik

Policia Rrugore e Tiranës: Rruga e Kopshtit Zoologjik është kthyer me një sens lëvizjeje, pas dy javësh këshillim do gjobiteni!

Rrugorët e Tiranës apelojnë të gjithë drejtuesit e mjeteve në kryeqytet që të tregojnë kujdes gjatë qarkullimit në zonën e Liqenit të Thatë dhe...

“Fëmijët janë të vështirë për t’u tretur’, parrulla që skandalizoi aktorin Agron Llakaj

Kopshti Zoologjik i Tiranës hapi dyert për vizitorët pak ditë më parë. Por ajo që ra në sy ishte një tabelë ku shkruhej: “Ju lutem...

FOTO/ Habiten vizitorët, tigrit në Kopshtin Zoologjik në Tiranë i mungojnë dhëmbët

Kopshti Zoologjik ka dy ditë që ka hapur dyert për të mirëpritur qytetarët dhe fëmijët. Menjëherë pasi u hapën dyert shumë qytetarë vizituan Kopshtin Zoologjik...

Hapet kopshti Zoologjik në Tiranë

Tirana Zoo Park hapi sot zyrtarisht dyert për vizitorët e vegjël. Qindra fëmijë u njohën me mjediset e transformuara, kafshët e kopshtit, dhe klasat...

Edi Rama “sytë me zemra”: Sot hap dyert Kopshti Zoologjik, dhuratë e shumëpritur për fëmijët

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me një njoftim për të gjithë vogëlushët, se sot hap dyert Kopshti Zoologjik i Tiranës. Një investim që...

“Ja dhe bisha gati për nesër”, Rama publikon videon e tigrit në Kopshtin Zoologjik të Tiranës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë pasdite pamjet e tigrit që është vendosur në Kopshtin Zoologjik të Tiranës. Bashkia e kryeqytetit ka njoftuar se...

Nesër hapet Kopshti i ri Zoologjik, ndryshon drejtimi i lëvizjes së automjeteve te “Liqeni i Thatë”

Kopshti i ri Zoologjik do të hapë nesër dyert për të gjithë fëmijët e Tiranës, të cilët do të njihen me kafshët dhe mjediset...

Pak ditë nga hapja, ja si duket sot Kopshti Zoologjik i Tiranës (FOTO)

Pak ditë nga hapja, një grup fëmijësh dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektuan së bashku detajet e fundit para hapjes së...

Rama: Për pak hap dyer kopshti i ri Zoologjik në Tiranë, me një cilësi shumë më të mirë nga çfarë ka qenë

Kryebashkiaku Erion Veliaj, ka ndarë një mesazh nga kryeministri Edi Rama në rrjetet e tij sociale, ku thotë se së shpejti do të hapet...

Rama publikon videon nga Kopshti Zoologjik i Tiranës: Do të hapë dyert këto Krishtlindje

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga Kopshti i ri Zoologjik i Tiranës. Kryeministri ka postuar një video ku...

Lajmet e fundit