Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kopshti Botanik/ Gjykata rrëzon padinë e Universitetit të Tiranës dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës

Kopshti Botanik/ Gjykata rrëzon padinë e Universitetit të Tiranës dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës

Gjykata Administrative e Apelit rrëzoi sot padinë e Rektorit të Universitetit të Tiranës dhe Dekanit të Fakultetit të Shkencave të Natyrës, lidhur me kundërshtinë...

Lajmet e fundit