Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopshtet

Meraku i prindërve për menunë e re në kopshte, REAGON dietologia Bombaj: Fëmijët kanë arritur të mësohen

Dietologia që ka ngjallur shumë debate kohët e fundit për rivitalizimin e menusë së kopshteve dhe çerdheve, Blerina Bombaj e ftuar në emisionin ‘Kjo...

Eko-kopshtet 2017, gara më e bukur midis fëmijëve dhe dhurata pa fund për ta

Një garë ekologjike do të zhvillohet midis fëmijëve të kryeqytetit tek Parku Urban në zonën e Don Boskos. Vogëlushët do të konkurojnë...

Lajmet e fundit