Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopshte

Regjistrimet në kopshtet dhe çerdhet e Tiranës, ja kur nisin dhe dokumentet që ju duhen

Bashkia e Tiranës ka njoftuar se regjistrimi i fëmijëve në kopshte dhe çerdhe do të fillojë në datën 22 qershor deri në datën 26...

Manastirliu: Zero tolerancë për edukatoret abuzuese, kamera në institucione dhe agjentë mbrojtës të fëmijëve

Rikthim i fëmijëve në familjet biologjike, krijimi i rrjetit të familjeve kujdestare dhe lehtësimi i procedurave të birësimit janë tre shtyllat e planit operacional...

Lajmet e fundit