Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Koplik

Autorët të maskuar dhe me armë, dalin PAMJET e grabitjes së bankës në Koplik

Ky është momenti kur Bekim Gurraj dhe dy vëllezërit Armir dhe Admir Shabaj tashmë të arrestuar, grabisin bankën e nivelit të dytë në Koplik...

Arrestimi i grabitësve të bankës në Koplik, reagon Çuçi: Dëshmi e punës hetimore e Policisë përballë krimit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka reaguar në lidhje me operacionin në Shkodër, ku u kapën grabitësit e bankës në Koplik. Ai shkruan se...

Grabitja e bankës në Koplik, policia zbardh ngjarjen: U arrestuan dy vëllezërit dhe bashkëpunëtori i tyre

Policia ka dalë me njoftim zyrtarë në lidhje me arrestimin  e autorëve që grabitën filialin e bankës në Koplik. Në lidhje me këtë ngjarje u...

Grabitja e filialit të bankës në Koplik, arrestohen dy të rinj

Janë arrestuar dy autorët të cilët pak ditë më parë grabitën filialin e një banke private të nivelit të dytë në Koplik. Bëhete me dije...

Grabitja e filialit të bankës në Koplik, zbardhen detaje të reja, ja sa para morën autorët

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja në filialin e një banke private të nivelit të dytë në Koplik. Bëhet me dije se autorë kanë...

FNSH-ja niset në ndihmë të Policisë në Koplik: Grabitësit e bankës dogjën makinën e tyre rrugës dhe i rrëmbyen “Benzin” një qytetari

Forcat e Ndërhyrjes së Shpjet të Shkodrës janë nisur në ndihmë të Policisë së Koplikut, për të kapur personat e armatosur që nën kërcënimin...

Të maskuar dhe me armë, tre persona grabisin filialin e bankës në Koplik

Filiali i një banke private të nivelit të dytë në Koplik ka rënë pre e grabitjes pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në orën...

Aksident i rëndë në Shkodër, kush është 20-vjeçari që humbi jetën, dy të rinj dhe një grua në gjendje kritike

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin Shkodër-Koplik, ku një 20-vjeçar ka humbur jetën. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ka humbur...

Publikohen pamjet nga aksidenti tragjik në Koplik, momenti kur Mercedesi luksoz përplas Volkswagen

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë mbetën të plagosur mesditën e sotme në Koplik si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor,...

Përplasen “kokë më kokë” mjetet në aksin Shkodër-Koplik, plagosen rëndë dy shoferët, nisen me urgjencë në spital (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të...

Lajmet e fundit