Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopjon

Bëjnë xing me të njëjtin fustan, Bebe Rexha kopjon Elvana Gjatën

Këngëtarja shqiptare me famë boterore Bebe Rexha, duket se nuk e paska aspak problem të veshë një fustan të dizajnuar enkas për Elvana Gjatën....

Ende pa bërë daljen e parë publike, partia e Ben Blushit akuzohet për kopjim

Partia Lista e Barabartë (LIBRA) nuk është zyrtarizuar ende, por bërja publike e emrit dhe logos ka shkaktuar reagimet e para në rrjetet sociale....

Erion Veliaj kopjon Barack Obamën? Shihni cili politikan shqiptar e kopjon tjetër

Erion Veliaj e ka ndjekur këmbë pas këmbe presidentin amerikan Barack Obama. Në  kuptimin figurativ, kur thuajse kishte realizuar të gjithë setin fotografik të...

Lajmet e fundit