Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopje

Matura shtetërore, kopja dhe dalja e testit, reagon Nikolla: Një dëshirë vrastare

Gjatë takimit me qytetarët e Tropojës, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka reaguar sot, pas atyre që i ka cilësuar si aludime politike për...

Biznes në ambjent të marrë me qira, Tatimet japin NJOFTIMIN e rëndësishëm: Ja çfarë duhet të DORËZONI

Drejtoria e Përgjithshme  Tatimeve jep një njoftim të rëndësishëm për të gjitha ata që kanë ngritur biznesin e tyre në një ambjent të marrë...

Hidrauliku tmerron infermieren në Tiranë, i hyn në shtëpi me kopje çelësash

Një 59-­vjeçar në Tiranë me profesion hidraulik është fiksuar pas një gruaje të divorcuar me profesion infermiere, së cilës i ka kërkuar me ngulm...

Ende pa bërë daljen e parë publike, partia e Ben Blushit akuzohet për kopjim

Partia Lista e Barabartë (LIBRA) nuk është zyrtarizuar ende, por bërja publike e emrit dhe logos ka shkaktuar reagimet e para në rrjetet sociale....

Lajmet e fundit