Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopeshti

Babai i 3-vjeçarit rrëfen tmerrin: Fëmija çohej natën dhe godiste kokën me grushte (Video)

“U bëj apel prindërve të kontrollojnë herë pas here kopshtet ku lënë fëmijët. Të mos i çojnë aty dhe të ikin, sepse për një...

Hollanda ndërton kopështin më të madh në botë me mbi 7 milion lule (Foto)

Keukenhof, i njohur ndryshe edhe si Kopështi i Europës është një prej më të mëdhenjve në të gjithë botën. Për këtë...

Lajmet e fundit