Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopeshti fier

Ferri në kopështin zoologjik të Fierit, mediat ndërkombëtare: Luani me sy të nxirë, s’qëndron dot në këmbë (FOTO)

Mediat prestigjoze britanike, Daily Mail dhe Metro ngrenë alarmin për tmerrin ku ndodhen kafshët në kopështin zoologjik pranë qytetit të Fierit. ...

Lajmet e fundit