Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopesht zoologjik

Panik në Gjermani, tigrat, luanët dhe ariu arrastisen nga kopshti ZOOLOGJIK

Një ari është qëlluar për vdekje nga policia, pasi së bashku me dy tigra, dy luanë dhe një jaguar u arratisën nga një kopësht...

Revoltë e madhe pasi Kopështi Zoologjik vrau gorillën për të shpëtuar fëmijën

Mijëra qytetarë janë revoltuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pas vendimit të Kopështit Zoologjik për të vrarë një gorilla pak çaste pasi një...

Moment tronditës në kopshtin zoologjik, fëmija tërhiqet në ujë nga gorilla

Video tronditëse janë publikuar nga një kopësht zoologjik në qytetin amerikan të Sinsinatit, ku një djalë 4 vjeçar ka rrezikuar jetën pasi është tërhequr...

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për t'u vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është hedhur në kafazin e luanit në kopshtin zoologjik të Santiagos në Kili. 20- vjeçari...

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për tu vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është heshur në kafazin e luanit në kopështin zoologjik të Santiagos në Kili. ...

Miqësi e pazakontë, luani, ariu dhe tigri, rrefuzojnë të ndahen pas 15 vitesh bashkë

Ata quhen vëllezërit “BLT” për ariun e murmë Baloo, luani Leo dhe tigri i Bengalit, Khan e kanë jetuar së bashku për plot 15...

Lajmet e fundit