Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopesht zoologjik fier

Ferri në kopështin zoologjik të Fierit, mediat ndërkombëtare: Luani me sy të nxirë, s’qëndron dot në këmbë (FOTO)

Mediat prestigjoze britanike, Daily Mail dhe Metro ngrenë alarmin për tmerrin ku ndodhen kafshët në kopështin zoologjik pranë qytetit të Fierit. ...

Lajmet e fundit