Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kopesht video

I kërkojnë të reagojë për dhunën e ish-koleges, Armir Shkurti u fshin komentet qytetarëve (Foto)

Armir Shkurti është gazetar dhe ka një profil publik në Facebook, ku shpesh pasqyron mendimet e tij për çështje të ndryshme dhe ndan me...

Lajmet e fundit