Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konviktet

Mbyllja e konvikteve, Rezidenca Studentore e Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm: Regjistrimet aktuale janë të vlefshme, pagesa e nëntorit…

Asnjë student nuk duhet të shqetësohet për vendet e rezervuara në godinat e konvikteve në Tiranë, pas vendimit për zhvillimin e mësimit online gjatë...

I ndershëm në Shqipëri… (Historia e policëve që kanë strehuar fëmijët e tyre në kushte mjerane)

Nga Anila Hoxha Në brendësi të Institutit Bujqësor , në ish konviktet e rrënuara dhe me kushte aspak njerëzore mes disa...

Firmoset kontrata, Ahmetaj: 18 mln euro investim për konviktet

Në ministrinë  e Financave ditën e sotme u firmosen 3 marrëveshje të rëndësishme në sektorin e energjisë dhe për rinovimin e konvikteve në kampusin...

Largimi nga familja drejt konvikteve? Do të befasoheni, jo të gjithë mërzitën, madje… (VIDEO)

Fillimi i universiteteve rindez jetën studentore në kryeqytet. Çfarë ndodh me studentët që vijnë nga rrethet e banojnë në konvikte? A...

Përfshihet nga flakët konvikti i studentëve, zjarrfikësit në vendngjarje

Konvikti i studentëve në qytetin e Elbasanit është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët. Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur me shpejtësi...

Denoncimi i parë në emisionin e ri të Fiorit dhe Rozanës, “Boom”

Prej 26 vitesh në “Qytetin Studenti” është investuar në sheshin ‘Demokracia’ në gjelbërim dhe fasadat e godinave të konvikteve që janë bojatisur herë pas...

Lajmet e fundit