Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konventa

Monika Kryemadhi uron për herë të parë publikisht Ilir Metën: Uroj ta vuajë sa më pak ndarjen nga LSI

Gjatë Konventës së Lëvizjes Socialiste për Intergrim ka folur edhe deputetja Monika Kryemadhi e cila uroi për herë të parë publikisht për postin e...

Nis Konventa Kombëtare e LSI, ndodh e papritura në shesh. Deklaratat e forta të Ministres Gjosha

Pak minuta më parë ka nisur Konventa Kombëtare e LSI, ku do të zgjidhet kryetari dhe nënkryetari i saj. Konventa është...

Lajmet e fundit