Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konventa e LSI

Monika Kryemadhi nga Konventa e LSI: Rama e ka braktisur PS-në. Hapim dyert për të gjithë socialistët…

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi deklaroi në Konventën Kombëtare të LSI-së se krimi i organizuar dhe oligarkia po rrezikojnë demokracinë dhe të ardhmen e...

Konventa Kombëtare e LSI, Kryemadhi flet për KOMPROMISIN me të shkuarën: Nuk të bën gjë tjetër veçse…

Gjatë fjalës së saj në Konventën Kombëtare të LSI, Monika Kyemadhi u shpreh se sot duhet të harrojmë ideologjinë politike pasi sipas saj, e...

Monika Kryemadhi flet për Shqipërinë, Nora Malaj shpërthen në lot në Konventën e LSI (FOTO-VIDEO)

Monika Kryemadhi ka nisur fjalën e saj me tone patriotizmi në Konventën Kombëtare të LSI. Kryemadhi, ndërsa u zotua se LSI...

Monika Kryemadhi e emocionuar: Kam një falenderim të veçantë për bashkëluftëtarin tim!

Monika Kryemadhi, tashmë kryetare e LSI-së, shprehet se është akoma e emocionuar nga konventa e LSI-së. Teksa falenderoi të gjithë ata...

Monika Kryemadhi zgjidhet kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim

Pas humbjes në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit dhe dorëheqjes së kryetarit Petrit Vasili, sot në Konventën e Lëvizjes Socialiste për Integrim, me votim...

Konventa e LSI, akuza e rëndë e Vasilit: Milionat për blerjen e votave, tronditën kursin e euros

Rënia e madhe vlerës së euros gjatë ditëve të fundit sipas kreut të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili e ka shpjegiimin te milionat...

Meta ekzalton mijra të rinjtë në Pallatin e Sportit, pa skrapalinjtë do isha thjesht një kujtim

Gjatë konventës së LSI, Ilir Meta presidenti i sapo zgjedhur i vendit, mbajti fjalën e tij para mijrave të pranishmëve në Pallatin e Sportit....

LSI fillon konventat zgjedhore në Bashkinë e Tiranës, zgjedh forumet drejtuese në njësinë administrative Nr.7

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi konventën zgjedhore për degën e njësisë administrative numër 7 në Bashkinë e Tiranës. Kjo konventë u zhvillua në kuadër...

Shpallen rezultatet e votimit, LSI zgjedh zv/Kryetarin e ri, Sekretarin e Përgjithshëm dhe Nënkryetarët

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zgjedhur strukturat e reja drejtuese të saj pas mbylljes së votimit elektronik në përfundim të Konventës Kombëtare dy ditore...

Lajmet e fundit