Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konventa e gruas

Dade sikletos Ramën: Bëre 3 buqeta po një karafil ne s’na dhe. Përgjigjia e kryeministrit shkrin gazit sallën

Sot në Konventën e Gruas kryeministri Rama e nisi fjalën e tij duke thënë se kishte dhuruar tre buqeta me lule: Një Anetës, mamasë...

“Kurthi” për Majkon, i dërgojnë mesazh: Hajde se Rama është vetëm. Deputeti i bën një pyetje sikletosëse mes “batutash familjare”

Në Konventën e Gruas, deputeti Pandeli Majko ka qenë befasues me fjalimin e tij, ashtub sikurse paralajmëroi ministrja e Arsimit Lindita Nikolla para se...

Lajmet e fundit