Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrollin e stresit

Këto janë metodat efikase për kontrollin e stresit

Stresi dhe shkalla e tij sipërore depresioni janë shpallur si një sëmundjet e  shekullit 21. Sipas mjekëve stresi ndikon në kualitetin...

Lajmet e fundit