Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli shendetesor

Shkolla e Policisë, lista e aplikantëve që do i nënshtrohen kontrollit shëndetësor

Në ditët në vijim, 300 aplikantë për Shkollën Bazë të Policisë “Për patrullë të përgjithshme”, 240 meshkuj dhe 60 femra, të përzgjedhur në rend...

Lajmet e fundit