Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli i pasurive

Nga Meta te Rama, kush janë zyrtarët e lartë që do i nënshtrohen kontrollit të pasurive (LISTA PËR 2018-ën)

Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive do të kryejë një kontroll të thelluar për të gjithë krerët e dhe zyrtarët e...

Lajmet e fundit