Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli i mjeteve

20-fishohet çmimi i kontrollit të mjeteve benzinë-gaz, ishte 6 mijë lekë në shtet, bëhet 200 mijë në privat

Prej pak muajsh, pronarët e makinave që kanë si lëndë djegëse gaz-benzinë dhe nuk e kanë në lejen e qarkullimit, po sorollaten për të...

Lajmet e fundit