Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli i mediave online

KONTROLLI I MEDIAVE ONLINE/ 4 institucione ndërkombëtare dhe 15 organizata vendase kundërshtojnë projektligjet e qeverisë Rama, deputetët e PS i mbrojnë me forcë

Katër institucione ndërkombëtare dhe 15 organizata vendase kritikuan në dy dëgjesa paralele në Kuvend projektligjet e qeverisë “Rama” për kontrollin e mediave online, por...

Lajmet e fundit