Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli i kufirit

Kontrolli i kufirit, Salianji publikon DOKUMENTAT: Paralajmërim nga BE për institucionet

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka komentuar marrëveshjen ndërmjet BE dhe Republikës së Shqipërisë për kontrollin e kufirit, që u diskutua sot në...

Lajmet e fundit